Sakarya'da Suriye'li 9 aylık hamile anne ve yavrusu vahşice katl edildi

'Gündem ve Haberler' forumunda Mehmet tarafından 7 Tem 2017 tarihinde açılan konu

 1. Mehmet

  Mehmet Kıdemli Üye Üye

  [​IMG]

  Katledilen kadının kocası konuştu: Yakınlarımız tecavüzü bilmesin

  Karısı ve oğlunun tecavüze uğradıktan sonra öldürüldüğünü öğrenen Halid Al-Rahmun jandarmadan Suriye'nin İdlib şehrinde yaşayan akrabaları nedeniyle olayın ilk anlarında eşinin tecavüze uğradıktan sonra öldürüldüğünü gizli tutulmasını isteyerek, "Kesinlikle tecavüz edilip öldürüldü demeyin trafik kazasında öldü diye söyleyin" diye talepte bulundu.
   
 2. Mehmet

  Mehmet Kıdemli Üye Üye

  Bakan Kaya: Yaptıklarının cezasını en ağır şekilde çekmeliler
  Sakarya'da Suriyeli hamile kadının tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık bebeğiyle birlikte öldürüldüğü olaya tepki gösteren Aile Bakanı Sayan Kaya, vahşeti işleyenlerin cezasını en ağır bir şekilde çekmeleri gerektiğini söyledi.

  [​IMG]

  Sakarya'nın Kaynarca ilçesinde 9 aylık hamile kadına tecavüz ettikten sonra yanındaki 10 aylık bebeğini öldüren 2 kişi yakalanarak gözaltına alındı.

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, resmi twitter hesabı üzerinden olaya ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Bakan Kaya, olaya tepki göstererek, Suriyelilere yönelik provokasyonlara dikkat çekti.

  Bakan Sayan Kaya'nın açıklaması şöyle: "Bu vahşeti gerçekleştirenler insan olamaz. Terörün ve barbarlığın ırkı, milliyeti yok. Yaptıklarının cezasını en ağır şekilde çekmeliler. Tarih boyunca dara düşen, zorda kalana kapılarını ve yüreğini sonsuz merhametiyle açan bu topraklar Suriyeli kardeşlerimizin de evidir. Zalim bir rejimin vahşetinden dolayı doğduğu toprakları terk etmek zorunda kalan ve ülkemize sığınan kardeşlerimiz muhacirdir. Provokasyonlarla, manipülasyonlarla Suriyeli kardeşlerimizi hedef gösterenlerin Suriye'deki zalim rejimden hiçbir farkı yoktur.

  Yaklaşık 6 yıl önce Suriye'deki iç savaşın pençesinden kurtularak ülkemize sığınan mültecilere sosyal medya üzerinden geçtiğimiz hafta linç kampanyası başlatılmıştı. Samimiyet ve güvenle Türk halkının gönlüne sığınmış kardeşlerimizin incinmesine, karanlık planlara alet edilmesine izin vermeyeceğiz. Milletimiz, birliğine ve bütünlüğüne karşı kurulan bütün tuzakları kardeşliğine sahip çıkarak bozmaya devam edecektir." (İLKHA)
   
 3. Mehmet

  Mehmet Kıdemli Üye Üye

  Suriye'li mültecilere yönelik gerçekleştirilen taciz, tecavüz, insanlık dışı muammeleler hız kesmiyor.

  3 Milyon Suriye'li mülteciyi barındırıyoruz diye övünüyoruz ama, barındırdığımız 3 milyon Suriye'liyi katil Esad'ın bazı insanlık dışı uygulamalarını aratmayan, bir çok yerde beterini yaşatıyoruz bu vatansız, biçare zavallı insanlara..

  'Suriye'li kiracı ev sahibini öldürdü' manşetleri yayınlandığı günden ilk günden bugüne defalarca önümüze getiriliyor. Ama bu iğrenç ve pislik gruh, Suriye'li kiracının namusuna göz diken, Suriye'li kiracı kadına yönelik iğrenç teklifini defalarca yenilemesini, tacizlerini görmezden geliyor.

  Kiracı diye namusuna göz dikme hakkını mı edindiniz bre kepazeler
   
 4. salimabi

  salimabi Guest

  İstemezükçülerin yüzlerine tühhj diye tükürmek lazım
   
 5. bi husben

  bi husben Gayretli Üye Üye

  ırkcılık yapana lanet olsun
   
  Mehmet bunu beğendi.
 6. Ecrin

  Ecrin Kıdemli Üye Üye

  Bu pisliklerin birde evde eşleri ve çocukları varmış yazıklar olsun bu insan müsfettelerine ki insanım diye yeryüzünde dolaşıyorlar yeryüzünü yaşanmaz hale getirenlere bayan oldukları için nefes aldırmayanlara yazıklar olsun hem bu dünyada hem mahşerde rahat huzur yüzü göstermesin yüce Allah bu insan müsfettelerine bu hayatta onun kadar hakkı vardı oysa o canların o insanların yaşam haklarını elinden alan bu canilere rabbim kahhar ismiyle muamelede bulunsun inşallah..
   
  Tahsin EMİN, salimabi ve Mehmet bunu beğendi.
 7. Tahsin EMİN

  Tahsin EMİN Gayretli Üye Üye

  "Bu kadınlar var oldukça ortalık hep kokuşacaktır"a benzeyen söz dizeleri...

  Refarans: Hocalar

  ----((((
   
 8. Tahsin EMİN

  Tahsin EMİN Gayretli Üye Üye

  Gerektiğinde, cadde, sokak, mahalle, hastane, okul, iş vs... Kadınındır..!!!

  Bilmeyen DİNAZORLARA duyururum..!!!!
   
 9. Ecrin

  Ecrin Kıdemli Üye Üye

  Bu erkekler oldukça kokuşacak bu dünya işiniz gücünü kavga gürültü huzursuzluk yüksek ses sadece patırtı hayatınızda huzuru getirmek için ne yapıyorsun uz acaba kimi üzeyim derdinde bu erkekler egolarından başları dönmüş durumda birde böbür böbür böbürlenirsiniz yaptıklarınızla biz bayanlar babamızı üzmeyelim aman ailemiz bizim yüzümüzden üzülmesin benim ismim tek bir kelam da kötü geçmesin sonra çevremizdekiler için nasıl yardım edebilirim derdine düşeriz söylediğiniz bu sözü kim hangi hoca söylemişse yazık ki o hoca olamamış sebebi Allah resulü bile ben kız babasıyım değip övündüğü bu yalan dünyada bu hoca kılıklı müsfette biraz daha okusun Allah resulünün hayatını belki bişiler öğrenir .. Ayrıca istisnalar kaideyi bozmaz bu tip düşünceleri olan insanlara kalben karşıyım Allah ıslah etsin dua ile..