Erdoğan'ı Tekirdağ'da karşılayacak 'Tören Mangası'na operasyon

'Gündem ve Haberler' forumunda Mehmet tarafından 29 May 2017 tarihinde açılan konu

 1. Mehmet

  Mehmet Kıdemli Üye Üye

  Erdoğan'ın 4 Mart'taki Tekirdağ ziyareti sürecinde, Erdoğan'ı karşılayacak askeri tören mangasına son anda operasyon yapıldığı ortaya çıktı.

  [​IMG]

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 4 Mart'taki Tekirdağ ziyareti sürecinde, Erdoğan'ı karşılayacak askeri tören mangasına son anda operasyon yapıldığı, FETÖ soruşturması kapsamında takipte olan M.A isimli astsubayın karşılama mangasından çıkarıldığı ortaya çıktı. Polis tarafından takibe alınan M.A, daha sonra yapılan operasyonla gözaltına alındı ve tutuklandı.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan bir dizi açılış yapmak için 4 Mart'ta Tekirdağ'ı ziyaret etmişti. Ziyaret öncesinde son hazırlıklar yapılırken, polis birimleri de törenlere dair detayları incelemeye aldı. Bu kapsamda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı karşılayacak olan tören mangasındaki isimler de tek tek incelendi.

  Bu isimler arasındaki astsubay kıdemli başçavuş M.A'nın Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığı'nın FETÖ'nün Tekirdağ'daki askeri birlikler içindeki yapılanmasına yönelik yürüttüğü çalışmanın hedefindeki isimlerden biri olduğu tespit edildi. Hemen ilgili askeri yetkilerle temasa geçen polis, M.A'yı tören mangasından aldırdı. Astsubay M.A daha sonra takibe alındı. İlişki ve irtibatları detaylı olarak incelendi. M.A, 31 Mart'ta yapılan operasyonlar kapsamında gözaltına alınarak tutuklandı.

  MİLLİYET
   
  salimabi bunu beğendi.
 2. salimabi

  salimabi Guest

  BİTMEDİ BİTMEYECEK VATANA HAİNLERİ :(
   
 3. Mehmet

  Mehmet Kıdemli Üye Üye

  40 yıl boyunca şeytanın bile aklına gelmemiş yöntemlerle devletin en kılcal damarlarına kadar sızmış bir örgüt öyle 2-3 yılda bitirilebilir mi?
  Sağdan-soldan duyuyorduk, saf insanlar Nurcuların ve fetö'cuların ışık evlerinde örgüt mensubu polis ve asker gördüğünde hey maşaallah diyordular.
  Bu dine laikler ve dinsizler zarar verebilir tabi ki de ama asıl zararı, en büyük ve en ağır tahribatı müslüman görünümlü şahıs ve örgütler veriyor.
  Zengin-fakir, esnaf, işsiz, patron, memur işçi kendi halinde müslümanlar ile kariyer olarak üst basamaklara tırmanmış müslümanların bir araya geldi camii cemaatleri ile gizli gizli yan yana gelip fısır fısır konuşan, örgütsel talimatlar alan gizli örgüt üyesi kişilerin müslümanlık anlayışı farklı olur

  Şu tarikat, bu cemaat diyerek müslümanlar bölünüp parçalanırsa, ayrı ayrı evlerde illegal örgüt tarzında faaliyet yürütürse,
  asıl büyük müslüman kitlesi olan camii cemaatinden tüm ilişkilerini koparırlarsa,
  sadece Allah'a olan kulluk görevini ifa etmek için bir araya gelen camii cemaatini oluşturan saf temiz müslüman olmak yerine ileriye dönük hesap peşinde olan şeytana tabi olan yığın olmayı tercih ederlerse,
  devlete ve millete karşı gizli veya açık bir hedef ve program peşinde koşup, himmet, ticaret, şantaj yollarına başvurarak mağdur yaratarak kendilerinin bu hayırsız yanlış faaliyetlerine karşı haklı olarak itiraz edecek olanlarla çatışma içine girerek huzur ve güvenliği bozacaklarsa,
  üstünlük sadece takvadadır islam anlayışının tam tersi bir yola başvurarak kendi aralarında üst rütbe-alt rütbe hiyerarşik örgüt düzeniyle ortaya çıkarlarsa o zaman fetö gibi hain örgütler de ortaya çıkar, islama ve müslümanlara zarar ve ziyan verilmesine ortam sağlanmış olur.

  Allah -celle celalehu-, çıkarsız, saf ve temiz duygularla ve sadece Allah'a kulluk göreviyle bir araya gelen camii cemaatini daim kılsın ve onların saf temiz duygularıyla süsledikleri güç verdikleri İslam'ı muzaffer kılsın.
  Amin
   
 4. Dua Nur

  Dua Nur Profesyonel Üye Üye

  Dualarımız Erdoğan ile. Allah başarılarını zaferlerini daim eylesin.
   
  salimabi bunu beğendi.