Bildiklerimizi Bilseniz !

'Gündem ve Haberler' forumunda muallim08 tarafından 11 Oca 2017 tarihinde açılan konu

1. muallim08

muallim08 Süper Moderator Site Yetkilisi Süper Moderatör

Alınan Beğeniler:
    423
    İçişleri bakanımız Sayın Süleyman SOYLU Fetö ile ilgili söylemiş. Meselenin ne kadar vahim olduğunu anlamamıza yarayacak cümleler kurmuş. Allahtan muvaffakiyet diliyorum ve zalimler için yaşasın Cehennem sözünün altını çiziyorum.

"BİLDİKLERİMİZİ BİLMİŞ OLSANIZ 2 SAAT, 3 SAAT UYKUNUN BİLE FAZLA OLDUĞUNU GÖRÜRSÜNÜZ"

http://www.haber7.com/guncel/haber/2243501-soylu-feto-ile-ilgili-bildiklerimizi-bilseniz

FETÖ ile mücadelede, henüz yüzey olunduğuna dikkat çeken İçişleri Bakanı Soylu, konuşmasını şöyle sürdürdü: "FETÖ'nün yüzde yüz temizlendiğini söylemek, neredeyse 24 saatimizin önemli bir bölümünü uğraştığımız bir terör örgütünün yüzde yüz temizlendiğini söylemek, elbette ki isterim. Ama bunun bugün mümkün olmadığını ifade etmek istiyorum. İddialı bir söz daha söyleyeyim. Henüz daha yüzeyindeyiz. İnanın FETÖ konusunda bizim bildiklerimizi bilmiş olsanız 2 saat, 3 saat uykunun bile fazla olduğunu hep beraber görmüş oluruz. Çok daha derindeler ve öyle sirayet etmişler. Ne kadar yerlere sirayet ettiklerini gördükçe her gün şaşkınlık içinde ama işimizin odaklanmasından hiç sapmadan yolumuza devam etmeye çalışıyoruz. Belki de dünyanın bundan sonraki yüzyıllarda ders olarak nitelendirilecek bir terör örgütü stratejisi ortaya koymuşlar."